Jak kupować?
To proste:

1
Skontaktuj się z nami telefonicznie
lub za pomocą formularza.Nasze biuro otwarte jest w godzinach od 9 do 18, a nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.
2
Zamówienie
Wybierzesz markę i model pojazdu strażackiego jaki chcesz aby został dla Ciebie wyprodukowany, możemy przystąpić do podpisania umowy i realizacji zamówienia.
3
Realizacja
Czas budowy pojazdu pożarniczego wynosi około 2-3 miesięcy, każde zamówienie traktujemy równie starannie, dlatego z naszego zakładu pozwalamy wyjechać tylko idealnym produktom.
4
Odbiór samochodu
Po zakończeniu procesu produkcji, lekki samochód ratowniczo gaśniczy jest rejestrowany i ubezpieczany. Następnie przechodzi kompleksowy przegląd mechaniczny i techniczno-użytkowy oraz otrzymuje gwarancję. W tym momencie jest gotowy do odbioru.

Nasza historia

Jesteśmy rodzinną firmą, naszą pasją jest motoryzacja. Od 1996 roku sprzedajemy samochody.
W 2010 roku rozpoczęliśmy produkcję lekkich samochodów strażackich. Oferta obejmuje także samochody nowo karosowane wykonane na bazie używanego podwozia już blisko 300 szt takich pojazdów opuściło bramy naszego zakładu.

Dbałość o szczegóły, duże zaangażowanie i indywidualne podejście gwarantują zadowolenie naszych odbiorców. Wszystkie nasze pojazdy pożarnicze spełniają określone przepisami normy i posiadają wymaganą dokumentację.

Załoga StrażakSAM

właściciel
właściciel
główny mechanik
główny konstruktor

Najwyższa jakość

Zapewniamy ,że lekkie samochody ratowniczo gaśnicze, które opuszczają zakład prezentują pomysłowe rozwiązania i estetyczną formę przy zachowaniu rozsądnej ceny. Logo naszej firmy to gwarancja wykonania z zachowaniem najwyższej staranności i przy użyciu najlepszych materiałów. Staranne potraktowanie każdego zamówienia pozwala dostosować opracowane przez nas rozwiązania do budżetu jakim dysponuje nabywca.